Lidé v AMPI

Asociaci místních potravinových iniciativ tvoří:

Ti, co tvoří...

...pro děti

Katka Dolenská / krotí školku a dává jí ráz / 736 257 201 / katka@asociaceampi.cz
Petr Dolenský /
divoce učí, divadelničí, pečuje o včely a procesy / 733764980/ petr@asociaceampi.cz
Denisa Hladovcová /
odborně na výši učí i o myši / 778048089 / denisa@asociaceampi.cz
Helena Jura /
průvodcuje hravě / 732 874 748 / helen.jura@gmail.com
Vítek Novodomský /
průvodcuje jemně/ vitek@asociaceampi.cz
Táňa Niklová-Kynclová / průvodcuje účelně / 775241758  / tana@asociaceampi.cz
Christian
Krček / učí děti ve školách/ christian@asociaceampi.cz
Kateřina Mikesková
/ učí tiše o včelách / kacka@asociaceampi.cz

...pro dospělé a krajinu

Jana Kožnarová / zpívá jen o KPZko / 606 021 521 /  jana@asociaceampi.cz
Šárka Krčílková /
zkoumá to vše ve dne v noci / 725 290 604 / sarkak@asociaceampi.cz
Alena Wranová / pečuje o zdraví krajiny a duše zemědělců / 777 671 806 /  alena@asociaceampi.cz
Martin Rosenbaum /
obhospodařuje krajinu i lidi / inkubace@asociaceampi.cz
Vojta Veselý /
aktivně hospo-daří

...pro všechny uvnitř i venku

Iva Nevečeřalová / o tom všem mluví se světem / 732 336 535 / iva@asociaceampi.cz
Katarína Petránková / finančně manažuje / 602 313 621 / katarina@asociaceampi.cz
Ondra Rynda /
zahradní-školník tedy zahradník / 777 821 833 / ondra.rynda@gmail.com
Honza  Valeška /
kouká jak to všechno pěkně (ne)jde / 774683833 /  honza@asociaceampi.cz
Šárka  Valešková /
papíruje, eviduje, objednává, zařizuje / 776791882/ sarka@asociaceampi.cz

 

Ti, co to založili...

Eva Fraňková / doktorandka humanitní environmentalistiky na FSS MU a nadšenkyně do lokální ekonomiky a nerůstu, etických financí a družstevnictví, členka brněnské KPZky
Veronika Frelichová / environmentální podnikatelka, poradkyně, zakladatelka a koordinátorka KPZ systémů v Brně a opavská patriotka
Miloslava Hilgertová / zakladatelka a zelinářka KPZ zahrady KomPot, květinářka
Alena Malíková / zemědělská poradkyně, správce Regionálního centra PRO-BIO Moravská brána, obhájkyně práv drobných zemědělců, rostlin a přírody vůbec.
Kateřina Pařízková / postgraduální studentka humanitní environmentalistiky na FSS MU
Jana Průšová / zakladatelka PRO-BIO LIGY, okrašlovací aktivistka v obci Nadějkov a okolí
Jan Valeška / sociální a kulturní ekolog, ředitel PRO-BIO LIGY, koordinátor a zakladatel několika KPZ systémů v Praze a okolí

Ti co tomu radí...

Správně: Miloslava Hilgertová, Kateřina Pařízková, Petr Dolenský

Dozorně: Jana Průšová, Eva Fraňková, Alena Malíková

Ti co se k tomu nachomýtávají...

Tomáš Uhnák, Hana Bernardová, Adéla Stanislavová, Alžběta Srovnalová, Jana Rosenbaumová, Anna Plošková, Kateřina Rezková, Karolína Silná, Markéta Vinkelhoferová