Lektorský tým

Mgr. Petr Dolenský

Jsem koordinátor týmu, metodik, tvůrce i lektor programů.  Absolvoval jsem theologickou fakultu a již léta kážu dětem o přírodě s využitím různých didaktických postupů. Řídím se heslem Komenského Śkola hrou i jeho hlubším pohledem na přírodu jako učebnicí Boží didaktiky. 

Mgr. Denisa Hladovcová

V týmu působím jako lektorka a vytvářím programy. Vyrostla jsem v přírodě, vystudovala jsem přírodovědu, učím biologii a lektoruji s potešením zejména programy, které vytvářejí, podporují a rozvíjejí vztah k Zemi. Naštěstí snadno a ráda improvizuji, což vytváří každý program neopakovatelným. 

 

Mgr. Jan Valeška

Pro tým jsem finanční ředitel organizace a lektorský specialista na program Jak se peče chleba a Vypěstuj a sněz. Sám doma aktivně peču, vařím a obstarám přitom své tři syny.  

Kateřina Mikesková

 V současné době studuji ekologické zemědělství na ČZU. Ráda trávím svůj volný čas se svým zvířectvem, péčí o rostliny nebo jen procházkou v přírodě. Často jsem zvažovala stát se učitelkou. Mým snem je vlastní ekofarma s edukačně zážitkovými kurzy.

 

Vítek Novodomský

Jsem lektor enviromentálních programů. Studuji učitelství pro mateřské školy na UJEP a také pracuji jako průvodce dětí v zahradní školce Kuchyňka. Mám velmi rád hudbu a vaření pro sebe i ostatní. Má jídla rád doplňuji bylinkami z vlastní malé zahrádky s kompostem.