Lektorský tým

Mgr. Petr Dolenský

Jsem koordinátor týmu, metodik, tvůrce i lektor programů.  Absolvoval jsem theologickou fakultu a již léta kážu dětem o přírodě s využitím různých didaktických postupů. Řídím se heslem Komenského Śkola hrou i jeho hlubším pohledem na přírodu jako učebnicí Boží didaktiky. 

Mgr. Denisa Hladovcová

V týmu působím jako lektorka, spolutvořitelka programů a jeden z dílků celé mozaiky. Vyrostla jsem v přírodě, vystudovala jsem přírodovědu, učím biologii a lektoruji s potešením zejména programy, které vytvářejí, podporují a rozvíjejí vztah k Zemi. Naštěstí snadno a ráda improvizuji, což vytváří každý program neopakovatelným. 

 

Mgr. Jan Valeška

Pro tým jsem finanční ředitel organizace a lektorský specialista na program Jak se peče chleba a Vypěstuj a sněz. Sám doma aktivně peču, vařím a obstará přitom své tři syny.  

Miroslava Tomášová

Lektoruji a zároveň som študentka lesníctva a mám od mala kladný vzťah k prírode a zároven som vyrástla na hospodárskom dvore. Robí mi radosť keď možem deťom hravou formou zdeliť poznatky o prírode.

Mgr. Klára Dvořáková

Když nevedu program, tak pravděpodobně okopávám pivoňky nebo vážu květiny v ekologickém květinářství. Mám zkušenosti se zážitkovou pedagogikou a ráda vymýšlím způsoby, jak děti pro téma nadchnout.